Auguste Rodin - Pravda má jednu veľkú výhodu : človek si nemusí pamätať, čo povedal.
Anketa :
Majstrovstvá vyhrá...

Argentína

25%odpoveď číslo 0

Brazília

0%odpoveď číslo 1

Ghana

17%odpoveď číslo 2

Holandsko

17%odpoveď číslo 3

Nemecko

8%odpoveď číslo 4

Paraguaj

8%odpoveď číslo 5

Španielsko

25%odpoveď číslo 6

Uruguaj

0%odpoveď číslo 7

Hlasovalo 12 ľudí.

Aktualita


Adidas - 1.4.2007, 15:30

Eldorádo a Vlčia svorka sa spájajú!

Som rád, že som to práve ja, ktorý môže konečne oznámiť, že oddiely Vlčia svorka a Eldorádo sa po dlhých mesiacoch úzkej spolupráce spájajú. Oficiálne prvou akciou nového veľkého oddielu bude Letný tábor (o tom neskôr, zatiaľ len prezradím, že bude v zahraničí, stáť síce o niečo viac ako štandardne (zhruba 5500sk), zato však bude ubytovanie v bungalovoch!). Pre niekoho je táto správa možno novinkou, pre tých, ktorí sledujú medzi-oddielové dianie však určite nie. Dôvodov je hneď niekoľko, vymenujem iba niektoré:
- väčšia členská aj inštruktorská záklaďňa nám umožní kvalitnejšie a rozsiahlejšie akcie a taktiež väčši dosah a vplyvnejší lobbing (napríklad pri získavaní dotácií).
- dve klubovne umožnia väčšiu variabilitu a minimalizujú uniformicitu stretnutí v klubovni. (nehovoriac o napr. bojovkách v meste, kde hlavné stany dvoch súperiacich družstiev sú v samostatných klubovniach!)
- viac ľudí na fungovanie oddielu umožní pravidelné vychádzanie oddielového časopiu (po novom VSER) a väčšiu diverzifikáciu funkcií v oddiely.

Dôvodov je samozrejme omnoho viac, vymenovanie všetkých by zabralo priveľa miesta. Oba oddiely si samozrejme zachovajú svoje tradície a zvyky. Aby sme prelomili počiatočné "ľady", nastane prerozdelenie družín, tak aby obsahovali rovnocenne členov z oboch oddielov. Každý správny oddiel musí mať samozrejme aj znak a ten náš vyzerá nasledovne:Zatiaľ len toľko, o pár dní prezradíme viac! Na záver len chcem popriať novovznikajúcemu oddielu veľa úspechov, členov, financií a pekných zážitkov do budúcnosti!