Voltaire - Koľko hlúpostí nahovorili ľudia len preto, že chceli povedať niečo múdre.
Anketa :
Majstrovstvá vyhrá...

Argentína

25%odpoveď číslo 0

Brazília

0%odpoveď číslo 1

Ghana

17%odpoveď číslo 2

Holandsko

17%odpoveď číslo 3

Nemecko

8%odpoveď číslo 4

Paraguaj

8%odpoveď číslo 5

Španielsko

25%odpoveď číslo 6

Uruguaj

0%odpoveď číslo 7

Hlasovalo 12 ľudí.

Často kladené otázky - FAQ

Tu by ste mali nájsť odpovede na najčastejšie kladené otázky spojené s našim turistickým oddielom a touto stránkou. Môže sa však stať, že sa tu daná otázka nevyskytuje a v tom prípade neváhajte opýtať sa ju cez naše fórum alebo nás kontaktujte inou formou.

Odpovede :
Kde sa môžem zaregistrovať?

Momentálne nieje možné sa na stránke www.vlciasvorka.sk voľne zaregistrovať. Náš oddiel je predovšetkým skupina ľudí, ktorá sa pozná z reálneho života. Práve z toho dôvodu nieje voľná registrácia možná. Tešíme sa však každému záujmu a preto pokiaľ máte o registráciu záujem je tu iná možnosť - nutné je zaslanie e-mailu administrátorovi našej stránky, ktorý by mal obsahovať aspoň zakladné informácie o Vás a dôvod záujmu o registráciu.

Ako si môžem pridať obrázok vo fóre?

Obrázky (nazývané avatary) môže mať každý registrovaný užívateľ. Avatara pridáva členom manuálne administrátor, ktorému však môžete posielať obrázky vašej voľby. Podmienkou je aby mali rozmery 50x50 pixelov a boli vo formáte JPEG.

Mám fotky vhodné do galérie. čo teraz?

Fotky by mali byť vo formáte JPEG a rozmery medzi 640x480 a 1600x1200, optimálne 1024x768 (nieje to však podmienkou). Najlepšie je fotky poslať priamo administrátorovi ako prílohu v e-maily na admin@vlciasvorka.sk, ale je samozrejme možné dohodnúť sa na inej forme.

čo sú tie "Reklamy Google"?

Tieto reklamy poskytuje firma Google známa hlavne svojím excelentným Internetovým vyhľadávačom a ich účelom je zobraziť reklamy na základe obsahu prezeranej stránky - len tie, ktoré sú relevantné a majú potenciál návštevníka zaujať. Viac sa môžete dozvedieť na oficiálnych stránkach Google AdSense.

Aký je vhodný vek pre vstup do oddielu?

Z vlastných skúseností vieme, že najvhodnejší čas pre vstup dieťaťa do oddielu je medzi 10 a 12 rokom života. V tomto čase sa chlapec najrýchlejšie etabluje v našej spoločnosti a vytvorí si priateľské vzťahy s ostatnými "zabehanými" členmi. Pravdou je, že to je optimálny vek na príchod do oddielu, ale nieje to nevyhnutné. Mali sme člena, ktorý do oddielu vstúpil už ako 8-ročný a mali sme iného, ktorý do oddielu začal chodiť keď mal 15 rokov. To však už závisí od jednotlivca a jeho schopnosti včleniť sa do našeho oddielu. V tom sa "nováčikom" (ako voláme začínajúcich členov) snaží byť nápomocné celé vedenie ako to len ide, aby ich prvé zážitky s oddielom boli čo najlepšie, pretože tie si člen pamätá aj keď členom už dávno nieje.

Je možné, aby do oddielu vstúpilo dievča?

Keď oddiel TOM Vlčia svorka náš zakladateľ Laco Odstrčil pred viac ako dvadsiatimi rokmi založil, vznikol ako čisto chlapčenský oddiel. Aj keď sa doba medzičasom určite zmenila, my sme si túto črtu ponechali aj keď to prináša rôzne špecifiká - úskalia aj výhody. Z tohto dôvodu sa členmi nášho oddielu môžu stať len chlapci.